Nadanie i odbiór przekazów pieniężnych przez system Moneypolo
od 13.07.2018 jest wstrzymane do odwołania

   Jak szybko i bezpiecznie przekazać gotówkę

   Szybkie zagraniczne przekazy pieniężne

   do ponad 130 krajów

   Meest Transfer i MoneyPolo, dzięki współpracy, dają możliwość wysyłania przekazów pieniężnych z Polski do ponad 400 000 punktów odbioru na całym świecie. W stacjonarnych punktach Agentów w Polsce można również wypłacać przekazy pieniężne nadane za granicą.
   Odbiór pieniędzy w gotówce jest możliwy już po 15 minutach od momentu ich wysłania.
   Współpracujemy z największymi regionalnymi i globalnymi systemami przekazów pieniężnych, takimi jak Contact, Unistream, PrivatMoney, IntelExpress, Golden Crown czy Tyme.

   Meest Transfer należy do spółki Meest Corporation Inc., lidera rynku kuriersko-logistycznego, która od 1989 roku zajmuje się przekazem listów i paczek od nadawców indywidualnych z Kanady i USA do odbiorców indywidualnych w Ukrainie. Obecnie firma realizuje przesyłki kurierskie w kilkunastu państwach. W 1998 roku Meest Corporation Inc. poszerzyła działalność o segment przekazów pieniężnych dokonywanych z Kanady i USA do krajów Bloku Wschodniego. Teraz, pod marką Meest Transfer, świadczy na polskim rynku konkurencyjną usługę przekazów pieniężnych, zorientowaną na dobrze jej znanego klienta ukraińskiego.

   MoneyPolo to marka należąca do brytyjskiej firmy Mayzus Financial Services Ltd. (Mayzus FS). Mayzus FS od kilku lat świadczy usługi finansowe na podstawie licencji wydanej przez Financial Conduct Authority (brytyjski odpowiednik Komisji Nadzoru Finansowego) w Wielkiej Brytanii.
   W oparciu o tę licencję realizujemy nasze transfery pieniężne.

   MEDIA O NAS:
   Forbes – Nowy gracz na rynku przekazów pieniężnych
   Cashless.pl – Przesyłanie pieniędzy do Ukrainy
   Cashless.pl – Wreszcie ktoś zauważył Ukraińców w Polsce