Tanie przekazy pieniężne do ponad 130 krajów

   Jak szybko i bezpiecznie przekazać gotówkę

   Meest Transfer i Money Polo

   nowi gracze na rynku międzynarodowych przekazów pieniężnych

   Meest Transfer powiązany z Meest Corporation Inc. i MoneyPolo połączyły siły, by konkurować z największymi graczami na rynku transgranicznych transferów pieniężnych.

   Meest Transfer należy do spółki Meest Corporation Inc., lidera rynku kuriersko-logistycznego, która od 1989 roku zajmuje się przekazem listów i paczek od nadawców indywidualnych z Kanady i USA do odbiorców indywidualnych w Ukrainie. Obecnie firma realizuje przesyłki kurierskie w kilkunastu państwach. W 1998 roku Meest Corporation Inc. poszerzyła działalność o segment przekazów pieniężnych dokonywanych z Kanady i USA do krajów Bloku Wschodniego. Teraz, pod marką Meest Transfer, wprowadziła na polski rynek konkurencyjną ofertę przekazów pieniężnych, zorientowaną na dobrze jej znanego klienta ukraińskiego.

   Meest wprowadziła do Polski rozpoznawalny na świecie brand MoneyPolo.
   MoneyPolo to marka należąca do brytyjskiej firmy Mayzus Financial Services Ltd. (Mayzus FS). Mayzus FS od kilku lat świadczy usługi finansowe na podstawie licencji wydanej przez Financial Conduct Authority (brytyjski odpowiednik Komisji Nadzoru Finansowego) w Wielkiej Brytanii.

   Dzięki współpracy Meest Transfer i MoneyPolo firmy dają możliwość wysyłania i odbierania przekazów w ponad 130 krajach na całym świecie. Łączna liczba miejsc, w których można dokonać wypłat wynosi 400 000 i ciągle rośnie. Operacje pieniężne są realizowane w oparciu o licencję, którą posiada firma Mayzus FS.

   Aktualnie koncentrujemy się na usłudze przekazów gotówkowych w punktach stacjonarnych, jednak pracujemy nad wprowadzeniem zaawansowanej technologicznie usługi przelewów internetowych.

   MEDIA O NAS:
   Forbes – Nowy gracz na rynku przekazów pieniężnych
   Cashless.pl – Przesyłanie pieniędzy do Ukrainy
   Cashless.pl – Wreszcie ktoś zauważył Ukraińców w Polsce